Naše prodejna v Teplicích

Adresa

Celní 144, 415 01 Teplice

(naproti vlakovému nádraží, vedle autobusového nádraží)

Otevírací doba

PO-PÁ: 9:30 - 18:00 hod.

SO: 9:30 - 15:00 hod.

Kontakt

Pevná linka: +420 475 200 876

Mobilní telefon: +420 777 480 158

Email: info@sobnabytek.cz

Vítáme Vás v Teplicích! Naše;e prodejna poblíž centra tohoto krásného lázeňského města funguje již několik let, během kterých jsme se ji snažili zútulnit natolik, aby se v ní každý zákazník cítil jako doma. Prodejnu SOB Nábytku v Teplicích, přezdívané rovněž centrum masivního nábytku v Teplicích, naleznete v blízkosti železniční stanice Teplice v Čechách, a to vedle autobusového stanoviště. Pokud přijíždíte směrem od Ústí nad Labem, a to jak vlakem, tak i automobilem, nelze prodejnu vzhledem k velikým transparentům přehlédnout. Nejbližší bankomat České spořitelny se nachází zhruba 150 metrů od prodejny. Naše;im zákazníkům je k dispozici také parkoviště, které je situováno bezprostředně před prodejnou, což může být při přenášení větších kusů nábytku velmi užitečné. Naše;i zaměstnanci se o Vás postarají a pokusí se zodpovědět všechny Vaše otázky týkající se bydlení a nábytku z masivu. Pokud se hodláte zdržet v Naše;í prodejně déle, rádi Vám nabídneme kávu, čaj či jiné nápoje dle Naše;ich možností. Těšíme se na Vás v prodejně v prodejně SOB Nábytku v Teplicích!

Naše;e prodejna

Naše;e teplická prodejna se může pochlubit výstavní plochou o celkové výměře 2500 m2. Zákazníkům jsou k dispozici dvě patra kompletně vybavená nábytkem z Naše;eho sortimentu. V prvním patře naleznete postele, komody, stoly a spoustu dalších druhů nábytku z různých sérií. Ve druhém patře na Vás čeká kromě jiného rozmanitý výběr stolů v různých barvách, provedeních a rozměrech. Rovněž můžete nahlédnout do menších pokojů v mezipatře, které jsou zařízené například jako ložnice či předsíň. Snažíme se, abychom měli z každé série vystavených alespoň několik kusů nábytku, aby si Naše;i zákazníci mohli udělat ucelený přehled o kvalitě zpracování Naše;eho sortimentu. Najdete zde také spoustu dekorací, které k tomuto stylu nábytku neodmyslitelně patří. Květiny, lodě, plachetnice či sošky – to vše si můžete přikoupit do Vašeho interiéru. S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na některého z Naše;ich pracovníků.

Náš sortiment

Jednotlivé série jsou situovány vždy na jednom místě v prodejně, aby si jednotlivé kusy mohli zákazníci prohlédnout pohromadě. V prvním patře naleznete například sérii Mexiko, a to v přírodním, ale i tmavém odstínu. Také zde na Vás dolehne svěží vánek série Swedish Blond, nebo naopak orientální série China. Své jistě nabídne také oddělení palisandru, kde se vyjímají kousky ze sérií Rosewood či Sheesham. Hned po vstupu do prodejny Vás „uvítají“ některé produkty z Naše;eho sortimentu, které naleznete v kategorii Novinky. Poté, co vystoupáte do druhého patra a minete ložnici ve světlém mexickém stylu, všimnete si bohaté nabídky jídelních stolů, a to nejen z buku, ale i palisandru, akátu či manga. Máme zde vystaven i bestseller – akátový stůl Hamburg. Mimo jiné zde můžete vidět další sérii v mexickém stylu, kterou není nic jiného než série Hacienda El Paso. Nabídka je sice široká, nicméně musíme upozornit, že se stále jedná jen o 10 % Naše;eho sortimentu. Kompletní nabídku s aktuálními cenami naleznete vždy na Naše;ich stránkách. V případě, že byste si rádi odnesli katalog Naše;í společnosti, požádejte některého z Naše;ich zaměstnanců a jistě Vám vyhoví. Centrum masivního nábytku v Teplicích je tu pro Vás!