O nás

O nás

Jsme firma, která se specializuje na prodej kvalitního masivního nábytku a nábytkových doplňků za konkurenceschopné ceny. Jsme tu zejména pro ty, kterým záleží na tom, ve kterém prostředí tráví většinu svého života. Soustředíme se na zákazníky, kteří si uvědomují důležitost nábytku a jeho roli v běžném lidském životě. Pokud už Vás nebaví kupovat levný nekvalitní nábytek a jste přesvědčeni, že se vyplatí investovat do kvality, pak jste na správném místě. V Naše;em sortimentu naleznete více než 3000 produktů, z nichž naprostá většina je vyrobena z pravého dřeva či jiných neméně kvalitních materiálů. Naše;í prioritou je spokojenost zákazníků, které pravidelně dosahujeme prodejem kvalitního zboží a individuálnímu přístupu k zákazníkům. Od začátku vyznáváme jasnou strategii, a to princip preferování kvality nad kvantitou!

Historie firmy

Na českém trhu působíme již 7 let. Původně jsme začínali jako malá severočeská firma se sídlem v Ústí nad Labem a velmi úzkým sortimentem, který však už tehdy měl styl a originalitu. Získali jsme Naše;e první zákazníky a postupem času se spolu s růstem firmy rozšiřoval také počet spokojených zákazníků. Následně jsme se přestěhovali do přívětivější lokality v Teplicích, přičemž prodejna v Ústí nad Labem dále pokračovala ve své činnosti. Výrazným krokem vpřed bylo navázání spolupráce s Naše;ím současným německým partnerem v roce 2012, jehož jsme se rovněž stali oficiálním distributorem pro Českou republiku. Náš sortiment se rozšířil na více než 3000 produktů a spolu s tím následoval přechod na nový design stránek e-shopu, velmi podobný tomu, který můžete spatřit dnes. Rok 2014 byl pro Naše;i společnost klíčový –  rekonstruovali jsme prodejnu v Ústí nad Labem, Naše;e webové stránky jsme převlékli do nového kabátu a navázali jsme spolupráci s dvěma dalšími dodavateli ze sousedního Německa, což je důvodem, proč v Naše;em e-shopu můžete vídat stále nové a nové produkty. Věříme, že i Vy si vyberete z Naše;í bohaté nabídky a přesvědčíte se o kvalitě Naše;ich služeb.

Co nabízíme

V současnosti jsme jedním z největších prodejců masivního nábytku v České republice. Na Naše;ich internetových stránkách, případně v některé z Naše;ich kamenných prodejen, naleznete široký sortiment kvalitního nábytku, který je vyráběn převážně z přírodních materiálů. Jedná se například o prvotřídní nábytek z masivní borovice, palisandru, dubu nebo akátu. Rovněž Vám můžeme nabídnout i exotické materiály jako kůži, ratanové proutí či banánový list. Disponujeme kvalitní sítí dodavatelů a výrobců v Evropě, Asii a Jižní Americe. Výrazná část Naše;eho sortimentu je vyráběna na zakázku, díky čemuž si můžete být jisti, že nikde na světě nenajdete naprosto totožné kusy nábytku. Záruka originality se SOB Nábytkem!

Fungujeme jednak jako e-shop, kde si můžete jednotlivé kusy nábytku vybírat z pohodlí svého domova, a také jako kamenná prodejna v Teplicích a Ústí nad Labem, kde si můžete náš sortiment prohlédnout na vlastní oči.