Vybavení pro restaurace, hotely a penziony

[sds_slider width="1000" auto="true" loop="false" pager="true" responsive="true" controls="true" autoHover="false"][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_5.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_6.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_7.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_1.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_12.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_14.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_9.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_2.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://www.sobnabytek.cz/img/cms/cms slider/sob_ref_4.jpg" ][/bx_slide][/sds_slider]

Naše společnost

Firma SOB nábytek funguje na českém trhu již od roku 2006. Nabízí velmi kvalitní nábytek z mnoha druhů masivního dřeva (palisandr, dub, akát, borovice nebo teaku), ale i pravé hovězí kůže.

Služby

cms-img
  • odborné poradenství
  • dovoz nábytku a jeho montáž
  • vše na míru

Vybavení restaurací a penzionů

Již řadu let nabízíme kvalitní nábytek do restaurací a hotelů. V naší nabídce naleznete restaurační jídelní i barové stoly, židle, ale i zahradní nábytek do restaurací. Jsme také schopni kompletně vybavit penziony či hotely. Naší výhodou je široký výběr, dobré ceny a kvalita nabízeného nábytku. Naberte inspiraci a my Vám pomůžeme proměnit vaši představu v jedinečný interiér.