Dřevěná židle, exotické dřevo Patena

F010002878

4 499 Kč

Dostupnost: Na dotaz (lhůty jsou variabilní)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Židle z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěná židle ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- Netradiční zásuvka pod sedadlem
- Hloubka sedáku 41 cm
- Šířka sedáku 44 cm
- Výška sedáku 46 cm
- S kovovými prvky
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

Dřevěná židle, exotické dřevo Patena

Parametry

Výška108 cm
Šířka44 cm
Hloubka41 cm
Váha17 kg
MateriálDřevo
PovrchVoskovaný
Druh dřevaMango
SériePatena
BarvaPřírodní
Balení1x Karton - 113x49x31,5