Dřevěná židle, exotické dřevo Patena Zobrazit větší

Dřevěná židle, exotické dřevo Patena

F010002878

4 949 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz (1-12 týdnů)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Židle z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěná židle ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- Netradiční zásuvka pod sedadlem
- Hloubka sedáku 41 cm
- Šířka sedáku 44 cm
- Výška sedáku 46 cm
- S kovovými prvky
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

Dřevěná židle, exotické dřevo Patena

Parametry

Výška 108 cm
Šířka 44 cm
Hloubka 41 cm
Váha 17 kg
Materiál Dřevo
Povrch Voskovaný
Druh dřeva Mango
Série Patena
Barva Přírodní
Balení 1x Karton - 113x49x31,5