Dřevěná knihovna Patena Zobrazit větší

Poschoďová knihovna Patena

F010002443

18 699 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz (1-12 týdnů)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Knihovna z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdý, odolný i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěná knihovna ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- Počet polic 6
- Ruční práce
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

Dřevěná knihovna Patena

Parametry

Výška130 cm
Šířka130 cm
Hloubka35 cm
Váha53 kg
MateriálDřevo
PovrchVoskovaný
Druh dřevaMango
SériePatena
BarvaPřírodní
Balení1x Karton - 134x132x37

Splátky