Ložnice V této kategorii zatím nejsou žádné produkty.

Ložnice je místem snů, a proto si zaslouží snový nábytek. Předtím, než svůj nábytek do ložnice vyberete, nechte se inspirovat pestrou paletou rozmanitých stylů. Asie, severské země, Jižní Amerika, to vše jsou místa, kde čerpáme inspiraci pro jeho vlastnoruční výrobu. U nás najdete nábytek do ložnice ze dřeva přírodního vzhledu, stejně jako lakovaný či malovaný. Masivní nábytek do ložnice z na&scaronNaše;eho obchodu Vás zaujme nejen svým perfektním řemeslným zpracováním s ručně opracovanými Starožitnými efekty, ale i velice příznivou cenou. 

Luxusní oboustranná matrace Jasmine

5 499 Kč


Doba dodání: 1-2 týdny

Luxusní oboustranná matrace Jasmine

Luxusní partnerská oboustranná matrace s velkou výškou, unikátní sendvičovou konstrukcí z elastických pěn Flexifoam® a pratelným potahem Silver Line. Velká výška matrace usnadňuje vstávání. Robustní a masivní konstrukce vyšší střední tuhosti. Speciální provedení ložných ploch s Y profilací zajišťuje vysokou elasticitu, vzdušnost a přizpůsobení se jednotlivým částem těla při všech režimech spánku - na zádech, na boku,… Vrstvy sendvičového jádra jsou vyrobeny ve tvaru vlnek, čímž je dosaženo ideálních vlastností:

• Optimální tuhost ve všech zónách
• Ideální spolupůsobení s Y prořezy zajišťuje elasticitu a stabilitu
• Maximální možný komfort

Stranu SOFT (světle zelená) doporučujeme pro ženy, stranu HARD (červená) doporučujeme zejména pro muže. Luxusní prodyšný potah Silver Line pro hluboký spánek podporuje svojí konstrukcí vzdušnost ložných ploch. Snímatelný, vyrobený z 2 samostatných částí, po obou stranách prošitý silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna pro vzdušnost, izolační schopnosti a komfort. Moderní vzor tzv. jednojehlové prošití.

Vhodné uložení:

• pevný laťkový rošt
• pevný lamelový rošt
• polohovatelný lamelový rošt

- Maximální nosnost 130 kg
- Snímatelný potah
- Výška matrace 20 cm
- Výška jádra 18 cm

Luxusní oboustranná matrace Jasmine
Výška 21 cm
Materiál Flexifoam
Max. nosnost 130 kg
Výška 21 cm
Materiál Flexifoam
Max. nosnost 130 kg

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Luxusní oboustranná matrace Jasmine

Luxusní oboustranná matrace Jasmine

Napsat recenzi