Malovaná masivní skříň z manga Patena Zobrazit větší

Malovaná masivní skříň z manga Patena

F010000956

26 949 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz (lhůty jsou variabilní)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Skříň z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdá, odolná i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěné skříně  ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- 2 police
- Každý kus je unikát - mohou vzniknout odchylky v rozměrech a barevném provedení
- Ručně opracované a malované
- Váha 70 kg!
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

Malovaná masivní skříň z manga Patena

Parametry

Výška 193 cm
Šířka 97 cm
Hloubka 47 cm
Váha 78 kg
Materiál Dřevo
Povrch Voskovaný
Druh dřeva Mango
Série Patena
Barva Přírodní
Balení 1x Karton - 195x103x53

Splátky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: