Konferenční stolek mango Patena Zobrazit větší

Konferenční stolek 90x90 z manga Patena

F010000781

9 899 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz (lhůty jsou variabilní)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Stolek z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Luxusní nábytek do obývacího pokoje ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- 2 zásuvky
- Povrch patinovaný a voskovaný
- Velmi těžké
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

Konferenční stolek mango Patena

Parametry

Výška 45 cm
Šířka 90 cm
Hloubka 90 cm
Váha 43 kg
Materiál Dřevo
Povrch Lakovaný
Druh dřeva Mango
Série Patena
Barva Přírodní
Balení 1x Karton - 92x92x48

Splátky