Konferenční stolek mango Patena Zobrazit větší

Konferenční stolek 90x90 z manga Patena

F010000781

9 899 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz (1-12 týdnů)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Stolek z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Luxusní nábytek do obývacího pokoje ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- 2 zásuvky
- Povrch patinovaný a voskovaný
- Velmi těžké
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

Konferenční stolek mango Patena

Parametry

Výška45 cm
Šířka90 cm
Hloubka90 cm
Váha43 kg
MateriálDřevo
PovrchLakovaný
Druh dřevaMango
SériePatena
BarvaPřírodní
Balení1x Karton - 92x92x48

Splátky