Dřevěný nábytek do předsíně Patena Zobrazit větší

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

F080002918

23 099 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz (lhůty jsou variabilní)

Namísto 26 947 Kč

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Předsíňový set z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěný nábytek do předsíně ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
1x Komoda z masivního manga Patena
1x Dřevěná truhla z manga Patena
1x Nástěnný dřevěný věšák z masivu Patena
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.


Balení: 

1x 113x74x9 12 kg

1x 50x80x45  26 kg

1x 78x117x49 41 kg

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

Parametry

Materiál Dřevo
Povrch Voskovaný
Druh dřeva Mango
Série Patena
Barva Přírodní

Splátky

Obsah balení