Předsíň V této kategorii zatím nejsou žádné produkty.

Okouzlete své hosty již při samotném vstupu do Vašeho království. Masivní předsíňový nábytek smyslně podtrhne vizitku celého bydlení a vzbudí touhu po dalším poznání. Je libo venkovský, moderní, anebo raději koloniální styl? Šatní skříně, komody, lavice a další kousky mohou mít mnoho sympatických tváří. U nás si svůj dřevěný nábytek do předsíně určitě vyberete. A nejen nábytek do předsíně

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

20 999 Kč

Instead of 23 497 Kč


F080002918

Dostupnost: Na dotaz (lhůty jsou variabilní)

Všechny produkty série Patena

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Předsíňový set z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěný nábytek do předsíně ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
1x Komoda z masivního manga Patena
1x Dřevěná truhla z manga Patena
1x Nástěnný dřevěný věšák z masivu Patena
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.


Balení: 

1x 113x74x9 12 kg

1x 50x80x45  26 kg

1x 78x117x49 41 kg

Dřevěný nábytek do předsíně Patena
Materiál Dřevo
Povrch Voskovaný
Druh dřeva Mango
Série Patena
Barva Přírodní
Materiál Dřevo
Povrch Voskovaný
Druh dřeva Mango
Série Patena
Barva Přírodní

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

Napsat recenzi