Dřevěný nábytek do předsíně Patena

F080002918

20 999 Kč

Namísto 24 497 Kč

Dostupnost: Na dotaz (lhůty jsou variabilní)

Více informací

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Předsíňový set z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdé, odolné i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěný nábytek do předsíně ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
1x Komoda z masivního manga Patena
1x Dřevěná truhla z manga Patena
1x Nástěnný dřevěný věšák z masivu Patena
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.


Balení: 

1x 113x74x9 12 kg

1x 50x80x45  26 kg

1x 78x117x49 41 kg

Dřevěný nábytek do předsíně Patena

Parametry

MateriálDřevo
PovrchVoskovaný
Druh dřevaMango
SériePatena
BarvaPřírodní

Splátky

Obsah balení